Ghost Whisperer
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ghost Whisperer

Acest forum este facut special pentru fanii serialului Ghost Whisperer...speram sa va placa si sa va inregistrati!....va multumim!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Kellan Lutz

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Hera
Admin
Admin
Hera


Numarul mesajelor : 179
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 29
Localizare : undeva pe marte injurand draci!

Kellan Lutz Empty
MesajSubiect: Kellan Lutz   Kellan Lutz I_icon_minitimeMar Oct 13, 2009 5:06 pm

Kellan Lutz 2r4qt5w

Kellan Christopher Lutz pe numele sau complet s-a nascut pe 15 martie 1985 in Dickenson, din statul Dakota de Nord, intr-o familie numeroasa, fiind fratele mijlociu intre alti 6. Dupa absolvirea liceului, Kellan s-a mutat in Los Angeles pentru colegiu, unde a decis sa inceapa o cariera in actorie. A avut de ales intre actorie, inginerie chimica sau o slujba in domeniu marinei. Isi incepe cariera prin rolurile in importante seriale tv precum "Model de cetateni", "CSI: New York" etc
Debuteaza pe marile ecrane in filme precum "Deep snow" si "Prom Night". Rolul care l-a facut cunoscut este cel a lui Emmet Cullen din filmul de mare succes "Twilight", facut dupa cartea cu acelasi nume scrisa de Stephanie Mayer, unde a jucat alaturi de amica sa Ashley Greene.
Actorul a semnat deja pentru "New Moon", continuarea povestii "Twilight", care va aparea in 2009, in luna noiembrie. Printre proiectele de viitor se mai numara si rolurile din filmele "Warrior" unde va interpreta rolul lui Conor Sullivan.
Sus In jos
https://ghostwisperer.forumgratuit.ro
Samy
Moderator
Moderator
Samy


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 22/10/2009

Kellan Lutz Empty
MesajSubiect: Re: Kellan Lutz   Kellan Lutz I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 4:09 am

imi plce de el :X este dragut si l-am vazut in cateva filme si mi se pare un actor bun :X
Sus In jos
 
Kellan Lutz
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ghost Whisperer :: About our favorite actors-
Mergi direct la: