Ghost Whisperer
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ghost Whisperer

Acest forum este facut special pentru fanii serialului Ghost Whisperer...speram sa va placa si sa va inregistrati!....va multumim!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ceva comic:)

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
AuRoRa
Simple ghost
Simple ghost
AuRoRa


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 13/09/2009
Varsta : 31
Localizare : Undeva prin mintea tah

ceva comic:) Empty
MesajSubiect: ceva comic:)   ceva comic:) I_icon_minitimeDum Sept 13, 2009 7:30 pm

Eram o datha cu prietena mea cea mai buna Paula si stateam intr-o parte a scarii sale de bloc chiar sub geamul unui vecin nebun de-al ei.....Noi tipam, povesteam, faceam poze, n-aveam o treaba cand deodata trecea mosul pe acolo si ne-a vazut si ne-a luat la injuraturi eo fiind mai simtita ii zic prietenei mele sa plekm dar ea fiind mai co tupew se ia la injuraturi cu mosneagul=))apoi am fugit pentru k mosnegul hop dupa noi,,,speriate am fugit departe de nu mai stiam ce-i cu noi...si app am uitat sa mentionez mankm seminte si i-am facut numai gunoaie pe akolo si nu mai zic k i-am fugarit ji pisik d ciuda si de acuma cand trecem pe acolo ne uitam sa vedem dak mai este mosnegul ala =))
Sus In jos
jane_hamilton
Moderator
Moderator
jane_hamilton


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 13/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

ceva comic:) Empty
MesajSubiect: Re: ceva comic:)   ceva comic:) I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 3:14 am

Sa va spun EU una buna. Eram in generala, si eu aveam o profa mai nebuna de desen. Defapt era nebuna cu acte in regula. Si o fata mai tupeista, Ana s-a luat cuy ea in gura, pt ca profa voia sa-i dea 8 Smile)

Ana" doamna, puneti-mi 10"
Profa" nu! meriti 8!"
Ana"Doamna nu ma enervati. Eu vreau sa intru la liceu!!"
Profa"Si ce-mi spui mie? invata sa pictezi!"
Anas se enerveaza"ee de nu ti-oi face eu permanent!"
Profa" mie nu-mi sta bine cu permanent"
Asta e cea mai memorabila amintire:)) ceva comic:) Lol
Sus In jos
http://www.twilightsaga.ro/concurs/concurenti/index.php
Hera
Admin
Admin
Hera


Numarul mesajelor : 179
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 29
Localizare : undeva pe marte injurand draci!

ceva comic:) Empty
MesajSubiect: Re: ceva comic:)   ceva comic:) I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 3:53 am

dhoamne Smile)....cat am putu sa rad...fiti atenti ce era la mn Smile))
In clasa a 7-a am avut un suoplinitor la desen...era un Barbat cred ca avea vre-o 20 de ani...si frate era asa de frumos....toate eram zapacite dupa'el...la care Alexandra se duce la el la catedra:
Alexandra:Domnu aveti id de mess?
Profu:Nu de ce?
Alexandra:Pei voiam sa mi-l dati si mie.
Profu:Nu imi pare rau nu am
Alexandra:Dar Hi5 aveti?
Profu:nu nu am....
La care Alexandra pe sub mustata:
Alexandra:Eh lasa ca vezi tu cum o sa vi singur sa imi dai id-u tau....da ce sa mai se credea mare cuceritoare Smile)))
Sus In jos
https://ghostwisperer.forumgratuit.ro
jane_hamilton
Moderator
Moderator
jane_hamilton


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 13/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

ceva comic:) Empty
MesajSubiect: Re: ceva comic:)   ceva comic:) I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 3:59 am

O doamne ceva comic:) Lol . Diriga mea din generala era tanara si frumoasa. Ca sa nu mai zic ca arata si bine. Dar tipa mereu la noi ca eram o clasa de nebuni ceva comic:) Icon_twisted si intr-o zi era ziua ei de nastere. si noi am scris pe tabla "La Multi Ani Mona, Cea Mai Sexy&Rea Diriginta ceva comic:) Lol fata ei a fost nepretuita ceva comic:) Icon_twisted
Sus In jos
http://www.twilightsaga.ro/concurs/concurenti/index.php
Hera
Admin
Admin
Hera


Numarul mesajelor : 179
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 29
Localizare : undeva pe marte injurand draci!

ceva comic:) Empty
MesajSubiect: Re: ceva comic:)   ceva comic:) I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 4:10 am

oooo da as fi vrut sa ii vad fata Smile)
Sus In jos
https://ghostwisperer.forumgratuit.ro
Samy
Moderator
Moderator
Samy


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 22/10/2009

ceva comic:) Empty
MesajSubiect: Re: ceva comic:)   ceva comic:) I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 6:24 am

da banuiesc ca avea fata llu diriga(profa de mate) cand a iesit din clasa ca era dezastru acolo...nu bateam cu gumele de sters,unii se alergau..foai da ce a fost joi la noi in calasa...

am si eu o colaega mai tupeista(Gabi) ...si profa de istorie - e pocaita Smile)

profa: Copi azi va dau test.
noi. Dar nu ne-ati anuntat...nu dam
profa: cum sa nu dati...daca eu va dau test...doar no sa stati fara sa scrieti.
Gabi: ia mai du-te dracu cu testu tau cu tot ca nu dau si gata( ea voia sa fie asta spus incet dar a auzit si profa)
profa: ce ai zis Gabi?
ea: ca nu dau test.
profa: Bine iesi afara. si ai si absenta.
Gabi: asta si voiam. hai v-am pupat pe portofel...
Sus In jos
Hera
Admin
Admin
Hera


Numarul mesajelor : 179
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 29
Localizare : undeva pe marte injurand draci!

ceva comic:) Empty
MesajSubiect: Re: ceva comic:)   ceva comic:) I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 6:31 am

lool.....ce tampenii faceti si voi
ok mai am si eu una care acm din liceu.
stateam si astptam profu de mate ca sa intram la ora si Victor(cel mai tupeist copil din clasa) era in calduri...la ionceput il ia si il xxx la figurat pe Cosmin apoi Crsitina o colega ii zike:
"Auzi victore sa pe Daoud de ce nu il iei?
La care victor se uita piezis la Daoud si dupa:
"DAOUD!!!! trediincpa la aparat Smile) ....la care Daoud incepe sa fuga pe hol cu Victor pe urnele lui dupa care il lasa pe Daoud si il ia pe Marian il pone pe spate si incepe sa ii dea palme la fun facan asa:
"ihaaa,ihaaa
doamne ce am facut e mn de ras atunci Smile)
Sus In jos
https://ghostwisperer.forumgratuit.ro
jane_hamilton
Moderator
Moderator
jane_hamilton


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 13/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

ceva comic:) Empty
MesajSubiect: Re: ceva comic:)   ceva comic:) I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 6:16 pm

Scoala romaneasca: lol! in generala aveam un coleg care il imita foarte bine pe Ceausescu. Si il mai apuca pe el nebuniile si se ridica pe banca, dadea din mana in stil comunist si facea"liniste! mama ce copii. cand eram eu la conducere prin '72..sau era'74??" lol! era atat de comic baiatu' ala

Si mai aveam unul care semana cu Salam. Si cand intra in clasa din pauza ne lua inca de la usa cu melodia lui preferata"asearaa in miezuu noptiii" si mai facea si "au au au au" lol! radeam cu lacrimi de astia 2 lol!
Sus In jos
http://www.twilightsaga.ro/concurs/concurenti/index.php
moni
Simple ghost
Simple ghost
moni


Numarul mesajelor : 38
Data de inscriere : 15/10/2009
Varsta : 30
Localizare : bucuresti

ceva comic:) Empty
MesajSubiect: Re: ceva comic:)   ceva comic:) I_icon_minitimeMier Noi 04, 2009 6:07 pm

hehe ceva comic:) Icon_lol intr-o clasa de la noi din liceu, Jane, sunt doua fete pe care le cheama: Guta si Inger :> se potrivesc de minune, nu? ceva comic:) Herz ceva comic:) Icon_lol
Sus In jos
moni
Simple ghost
Simple ghost
moni


Numarul mesajelor : 38
Data de inscriere : 15/10/2009
Varsta : 30
Localizare : bucuresti

ceva comic:) Empty
MesajSubiect: Re: ceva comic:)   ceva comic:) I_icon_minitimeMier Noi 04, 2009 6:11 pm

http://www.twilightsaga.ro/concurs/concurenti/


app ceva comic:) Icon_redface , jane si cu mine va rugam sa dati cate un vot pe site la bella, concurenta nr. 2 si jane ceva comic:) Herz va multumiiiiiiim >:D<
Sus In jos
jane_hamilton
Moderator
Moderator
jane_hamilton


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 13/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

ceva comic:) Empty
MesajSubiect: Re: ceva comic:)   ceva comic:) I_icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 3:26 am

Moni atentie la dublu-post tongue . I love you
Sus In jos
http://www.twilightsaga.ro/concurs/concurenti/index.php
Continut sponsorizat





ceva comic:) Empty
MesajSubiect: Re: ceva comic:)   ceva comic:) I_icon_minitime

Sus In jos
 
ceva comic:)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cate ceva despre voi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ghost Whisperer :: Discutzii-
Mergi direct la: