Ghost Whisperer
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ghost Whisperer

Acest forum este facut special pentru fanii serialului Ghost Whisperer...speram sa va placa si sa va inregistrati!....va multumim!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 O plimbare sub clar de luna

In jos 
AutorMesaj
Katelyn Andrews
Simple ghost
Simple ghost
Katelyn Andrews


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 05/02/2011

O plimbare sub clar de luna Empty
MesajSubiect: O plimbare sub clar de luna   O plimbare sub clar de luna I_icon_minitimeSam Feb 05, 2011 3:49 am

Ma plimbam singura pe o alee necunoscuta de mine pana atunci, indreptandu-ma spre... nicaieri. Mergand, vad in departare o lumina puternica, care-ti orbea privirea. Continui sa merg si ajung in fata unui lac. Era fascinant. Lacul se intindea pe o parte cat mai mare, avand o apa limpede, in care te puteai oglindi de cate ori doreai. Era absolut fascinant. M-am privit in apa si am inceput sa rad. De ce? Nu stiu, de mine insumi. Era o liniste prea apasatoare. Simteam nevoia sa vorbesc cu cineva, sa vad pe cineva... si simtind asta am inceput sa privesc peste tot, sperand ca o sa gasesc ceva interesant. Dar nu... vazand asta, scot telefonul din buzunarul mic si stramt si incep sa butonez. Il duc la ureche si in acel moment aud... robotul.
" Ah ce ghinion!" imi spun dezamagita in gand.
Am continuat sa merg pe malul lacului, pana la un moment dat cand...
Sus In jos
 
O plimbare sub clar de luna
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ghost Whisperer :: RPG :: Lacul-
Mergi direct la: