Ghost Whisperer
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ghost Whisperer

Acest forum este facut special pentru fanii serialului Ghost Whisperer...speram sa va placa si sa va inregistrati!....va multumim!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 If only(Taxiul Destinului)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
jane_hamilton
Moderator
Moderator
jane_hamilton


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 13/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

If only(Taxiul Destinului) Empty
MesajSubiect: If only(Taxiul Destinului)   If only(Taxiul Destinului) I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 5:41 am

Hei, vreau si eu sa va prezint filmul meu favorit. Pentru cei care nu au vazut filmul, If Only, sau tradus in romana Taxiul Destinului, este o drama-romantica, in care joaca Paul Nicholls si preferata noastra Jennifer Love Hewitt, si care urmareste viata de cuplu a celor doi.
Actiunea se petrece in Londra, unde Ian Wyndham(Paul) un om de afaceri, locuieste cu prietena sa, Samantha Andrews(Jennifer). El nu da indicii de afectiune fata se Samantha, ceea ce o face sa se simta ca ea e cea care iubeste mai mult.
Si intr-o zi Samantha se satura, si il paraseste pe Ian, luand un taxi. Taxi-ul face accident, Samantha moare, iar Ian isi da seama cat de importanta este aceasta pentru el.
Dar a doua zi dimineata, el se trezeste langa Samantha in pat, crezand ca este un vis. Dar cand lucrurile ce s-au petrecut in "vis", incep sa se petreaca si in realitate, Ian realizeaza ca ar putea fi ultima zi alaturi de Samantha si incearca s-o faca memorabila.
Mai departe va uitati voi Twisted Evil
Cateva imagini

If only(Taxiul Destinului) 10922905_gal

If only(Taxiul Destinului) 10922913_gal

If only(Taxiul Destinului) 959AC8A9-217D-48C2-9E5F-F857FBAD5537

Nu seamana Jennifer aici cu Alice din Twilight? Ce spuneti?:> Basketball
Sus In jos
http://www.twilightsaga.ro/concurs/concurenti/index.php
Hera
Admin
Admin
Hera


Numarul mesajelor : 179
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 29
Localizare : undeva pe marte injurand draci!

If only(Taxiul Destinului) Empty
MesajSubiect: Re: If only(Taxiul Destinului)   If only(Taxiul Destinului) I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 5:44 am

da da seaman cu Alice :X:X:X cred ca o sa ma uit si eu la film :X:X
Sus In jos
https://ghostwisperer.forumgratuit.ro
jane_hamilton
Moderator
Moderator
jane_hamilton


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 13/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

If only(Taxiul Destinului) Empty
MesajSubiect: Re: If only(Taxiul Destinului)   If only(Taxiul Destinului) I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 5:59 am

Este superb! Ar trebui sa te uiti si cat mai repede I love you
Sus In jos
http://www.twilightsaga.ro/concurs/concurenti/index.php
Samy
Moderator
Moderator
Samy


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 22/10/2009

If only(Taxiul Destinului) Empty
MesajSubiect: Re: If only(Taxiul Destinului)   If only(Taxiul Destinului) I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 6:02 am

cred ca am vazut filmul odata...da sigur l-am vazut si mi-a placut doar ca atunci nuam fost asa atenta la actori..parac pe acsa l-am vazut sau cam asa ceva...o sa mi-l iau si o sa ma uit din nou la el.
Sus In jos
jane_hamilton
Moderator
Moderator
jane_hamilton


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 13/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

If only(Taxiul Destinului) Empty
MesajSubiect: Re: If only(Taxiul Destinului)   If only(Taxiul Destinului) I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 6:08 pm

Da, pe acasa a fost de vreo 2 ori I love you sa ti-l mai iei
Sus In jos
http://www.twilightsaga.ro/concurs/concurenti/index.php
Continut sponsorizat





If only(Taxiul Destinului) Empty
MesajSubiect: Re: If only(Taxiul Destinului)   If only(Taxiul Destinului) I_icon_minitime

Sus In jos
 
If only(Taxiul Destinului)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ghost Whisperer :: Fun Stuff :: Alte seriale,filme...-
Mergi direct la: